Dezynsekcja

Zwalczanie karaluchów, much, wszy, czy innych szkodliwych owadów. Przeprowadzamy dezynsekcję fizyczną lub mechaniczną.

więcej...

Dezynfekcja

Dezynfekcja, czyli odkażanie polega na eliminacji drobnoustrojów zapobiegającej zakażeniom. Wykorzystujemy zarówno metody chemiczne, jak i fizyczne.

więcej...

Deratyzcja

Gryzione to problem, z którym od lat walczy Warszawa. Deratyzacja jest naszą specjalnością. Stosujemy środki chemiczne i fizyczne działające na szczury, myszy, itp.

więcej...

Zwalczanie pluskiew, karaluchów i insektów, usuwanie gniazd os i prusaków

W pomieszczeniach, w których mamy problem z wilgocią, mogą pojawić się karaluchy - ich obecność jest zawsze niepożądana, gdyż są nosicielami wielu chorób wirusowych i bakteryjnych. Można spróbować zapobiec ich pojawieniu się poprzez utrzymywanie czystości, jednak gdy już znajdą się w mieszkaniu, należy niezwłocznie wezwać specjalistów takich jak nasza firma. Podobnie jak w przypadku innych insektów, które nabyły w trakcie swojego życia odporność na preparaty chemiczne, prowadzimy zwalczanie karaluchów metodą fizyczną lub mechaniczną. Proponujemy jedynie najwyższej jakości usługi, które pozwolą szybko pozbyć się problemu karaluchów z Państwa mieszkania.

W skład naszych usług wchodzi także dezynsekcja innych owadów utrudniających codzienne życie - między innymi prowadzimy zwalczanie pluskiew oraz pcheł, które mogą pojawić się zarówno w budynkach o wysokim standardzie, jak i tych o przeciętnych warunkach mieszkaniowych. Do naszych zadań zalicza się także usuwanie prusaków, mrówek i innych owadów żywiących się resztkami żywności, jak również zwalczanie oraz usuwanie gniazd os czy szerszeni. Jako specjaliści w dezynsekcji, możemy podjąć się wszelkich zleceń mających na celu zwalczenie insektów i owadów stanowiących gromadę w typie stawonogów, czyli:

 • bezpośrednie pasożyty człowieka
  (pluskwa domowa, pchła ludzka )
 • owady nalatujące do naszych domów
  (komary, meszki, osy, szerszenie )
 • owady żywiące się resztkami pokarmowymi
  (mucha, prusaki, karaluchy, mrówki )
 • owady żywiące się materią organiczną
  (mole, szubaki, mrzyki )
 • owady, których larwy drążą drewno
  (kołatki, spuszczele)
 • zwalczanie os, szerszeni, meszek oraz komarów w plenerze